Markovič před derby: “ Předpokládám, že padne hodně gólů a pro diváka to bude atraktivní zápas.“

Markovič před derby: “ Předpokládám, že padne hodně gólů a pro diváka to bude atraktivní zápas.“

V sobotu od 10:15 nastoupí domácí fotbalisté FCVO proti nedalekému soupeři Spartaku Hulín. Místní derby bude posledním utkáním v podzimní části MSFL.


Filip Markovič a Tomáš Mlýnek /rozhovor/


 

Jak hodnotíš výkony mužstva?

Ze začátku jsme se „my“ nově příchozí a to včetně trenéra museli jak se říká sehrát s kostrou týmu co už v Otrokovicích byla. Postupem času si myslím, že to bylo lepší a lepší a s tím šly i naše týmové výkony nahoru. To, že jsme momentálně na 4. místě je tomu krasným důkazem. Na druhou stranu ještě není konec, máme šanci se posunout v tabulce ještě o pozici nebo dvě výš a zimní pauzu být na komfortních předních pozicích. Proto musíme udržet koncentraci a momentální formu i na posledním utkání proti Hulinu.

Jak vidíš soupeře v posledním kole MSFL – podzimní část?

Co se týče našeho soupeře, je známo že hraje především útočný fotbal a přesně na to si musíme dát my v obraně pozor. Na druhou stranu to samé se dá říci i o nás, takže předpokládám, že padne hodně gólů a pro diváka to bude atraktivní zápas. K tomu přidejte ještě fakt, že je to místní derby a mezi hráči je spousta kamarádů.

Plánuješ jaro v Otrokovicích, jsi spokojený?

V Otrokovicích se mi líbí a jsem tu rád, je tu dobrá parta a k tomu ty výsledky jsou už jen krásnej bonus.

Jak vnímá Tomáš Mlýnek derby, ve kterém nastoupí proti svému kamarádovi?

„Určitě to bude vyhecované utkání, jako každé derby. Co se týče Bahyho (Adam Bahounek) uvidíme jestli bude hrát od začátku nebo bude střídat. Vzájemně si podáváme informace o zápasech, co jsme odehráli, takže si určitě ještě napíšeme před zápasem a vyhecujeme se.“

A jak vnímáš jeho odchod?

„Bahyho odchod vnímám jako ztrátu kamaráda v kabině i na hřišti, ale chtěl zkusit něco nového a já mu to přeji.“