Hodnocení podzimní části sezóny 2018/2019

Hodnocení podzimní části sezóny 2018/2019

 

Právem je mezi Moravskou Elitou Á mužstvo mužů FC Viktoria Otrokovice, které se po podzimní části MSFL ročníku 2018/19 umístilo na 3. místě. Pod vedením trenéra Michala Hubníka, asistenta Miroslava Ondrůška, maséra Petra Miklíka a vedoucí Kristýny Haldinové mužstvo vybojovalo 26 bodů a na druhou příčku ztrácí 4body. Manažer Daniel Černaj a trenér Michal Hubník v létě vytvořili konkurence schopný tým. Kádr se stabilizoval a svými výkony překvapivě, především na hřištích našich soupeřů, překvapil. Bohužel dva domácí zápasy s D. Benešovem a Hulínem se nám nepovedly. Dále se nám podařilo v průběhu podzimu vytvořit polep s reklamou klubu na autobus u smluvního dopravce.

JUNIORKA po podzimní části uhrála 17bodů a jsou na 8. příčce tabulky 1. A třídy sk. B Zlínského kraje. Překvapivým výkonem oslnila na domácím stadionu třeba v posledním kole proti prvním Kvasicím. V tomto utkání zvítězila nad lídrem 3:2. Bude potřeba do budoucna vyhledat zkušeného hráče, který bude řídit mužstvo na hřišti, tuto roli zastupoval v minulosti třeba Jiří Dobeš. Trenérem Jan Janča a vedoucí Regina Lendlerová.

Dorostenecké mužstvo mělo před startem sezóny silné ambice, které se postupem podzimní části, kvůli špatné docházce, vzdalovaly. Někteří jedinci se pravidelně účastnili zápasů mužů A i B. Z tohoto kádru naši dva hráči v současné době startují ve Fastavu Zlín. Mužstvo trenéra Ivana Bořuty se po podzimní části umístilo na 7. místě s 19 body.

STARŠÍ A MLADŠÍ PŘÍPRAVKA sportovními výsledky klub reprezentovala velice dobře a to díky trenérům a aktivním rodičům. Letos jsme je vybavili i novými kompletními boxy od Givovy. Pracujeme na znovuvytvoření kategorie Minipřípravky, kdy v novém roce chceme rozšířit nábory v těchto věkových kategorií. Trenéři u přípravek byli pánové Jordánek, Bořuta a Lendler.

U žákovských mužstev se potýkáme s nedostačujícím počtem hráčů ročníků 04-05. V novém roce chceme mužstva doplnit, díky náborům a různým akcím, pro budoucí fotbalisty FCVO, s podporou jiných klubů. Velkou podporu jsme měli od akademie z UH, díky které jsme mohli tuto soutěž hrát. Trenéři u žákovských mužstev Frydrych a Foral.