Muži A

Na úvod přípravy prohra v Třinci

V úvodu zimní přípravy nás čekal druholigový Třinec. Trenér Hubník měl k dispozici 21. hráčů a mohl tak pozorovat i nové posily, co se zapojily do zimního procesu. 

První poločas měl ve svých rukou domácí Třinec, kdy během 45minut nastřílel do otrokovické branky čtyři góly. Druhou polovinu, už se tak útočný fotbal nehrál, i přesto domácí vstřelili ještě jeden gól.

Třinec – FC Viktoria Otrokovice 5:0

1. poločas: Juraj Semanko – Michal Malý, Lukáš Křivánek, Petr Červenka, Jan Hladík, Martin Vašulka, Matěj Fiala, Michal Hladík, Adam Bahounek, Dominik Pěnička, Jiří Skopal

2. poločas: Tomáš Hrnčiřík – Filip Markovič, Adam Jasenský, Jakub Slaný, Jiří Kiška, Tomáš Mlýnek, Jakub Červenka, Filip Přikryl, Jan Kolenič

Trenér: Michal Hubník.

Jak hodnotíš první týden přípravy?

Jako každá příprava je kondiční, kluci to odtrénovali a to jsem rád. První týden jsme zakončili zápasem v Třince, který jsme rozdělili na dva poločasy. Výsledkově nemůžeme hodnotit, protože Třinec je druholigový mančaft, ale v rámci kondičního zaměření to účel splnilo.

Můžeš ohodnotit nové posily během prvních dnů?

Během týdne je těžké zhodnotit posily. Bahyho znám, jedinej co hrál a přišel je Filip Přikryl, kterého znám z Olomouce, ale odehrál jen poločas. Ťok ještě nedostal povolení, Smékal byl zraněný. Skopal si poprvé zkusil mužský fotbal, okusil druholigovou hru. Vyzkoušel, že fotbal je dinamičtější, rychlejší, koordinace, práce s míčem i mluvení, díky tomu zápasu poznal. Dále nastoupil Kolenič. Docela se mi líbil na to, že je mu 16 let, tak dokázal oproti některým útočníkům zpracovávat balóny. Hlavně on musí zapracovat, aby s náma pravidelně chodil trénovat a uvidí čas, jestli v něm něco je.