Juniorka porazila Valašské Příkazy 10:1

„V dalším přípravném zápase jsme nastoupili proti účastníkovi druhé skupiny I.A třídy, které skončilo naším vysokým vítězstvím, které však bylo částečně znehodnoceno skutečností, že soupeři odjelo pět hráčů z důvodu dlouhého čekání na začátek zápasu. Přesto měl na rozdíl od nás i hráče na střídání, neboť jsme začínali zápas v devíti a až od 30.minuty jsme měli plný počet hráčů.

Ačkoliv jsme utkání zahájili pouze s devíti hráči, podařilo se nám vstřelit D. Malátem úvodní branku, a protože hráči zodpovědně bránili, soupeř dokázal pouze vyrovnat na 1:1. Od 30.minuty jsme hráli v plném počtu a skóre začalo postupně narůstat, když branky vstřelili A. Khalil a P. Lendler. Nebezpečí pro branku soupeře znamenaly útoky z levé strany, které táhl P. Červenka a z jehož centrů góly padaly.

Ve druhém poločase se již hrálo na jednu branku, a tak zápas skončil výsledkem 10:1,“ hodnotí utkání trenér Jan Janča.

Sestava: Varous – Zach Ruman Lendler Malota – O. Daniel Khalil Křivánek P. Červenka – Malát Marčík

Branky: Malát 4, Khalil 2, Marčík 2, Lendler, Křivánek

Nehráli: Vrága ( zraněn ), P. Daniel ( osobní důvody )