Muži A

Herní soustředění v tureckém Beleku🇹🇷

Soustředění v Turecku splnilo naše očekávání. Velká spokojenost od hotelu, jídla, regeneraci, travnatých ploch po kvalitní soupeře.

Prvním soupeřem byl kazachstánský tým z 1. ligy – ORDABASY. Výsledkově jsme tento zápas zvládli na výbornou, kdy jsme v prvním utkání na přírodní trávě vyhráli 3:1.

V druhém zápase nás čekál soupeř z první ukrajinské ligy – FC RUKH VYNNYKY. Hodně agresivní a náročné utkání, kdy jsme prohráli 2:0.

Co se týká poslední zápasu, kdy jsme hráli s paradoxně nejslabších soupeřem – kazachstánským divizním KYRANEM.  Celých 90. minut silně foukalo, někteří hráči hráli už potřetí 90.minut, ale také jsme dali prostor mladým klukům. Branku za Viktorku vstřelil pro parádní standardce Adama Jasenského – Tomáš Mlýnek.

 

„I kluci z třetí ligy, se mohou nějakým způsobem srovnávat se zahraničními hráči a já doufám, že jsme jim tím ukázali, aby dále pracovali na příležitosti zahrát si v zahraničí nebo ve vyšší české soutěži. Doufám, že tady tahle cesta byla pro ně správná a teď záleží na každém z nich, jestli se toho chytne a budou se posouvat ve své fotbalové kariéře,“ hodnotí na závěr soustředění trenér Michal Hubník.