Muži A

Jakub Slaný odchází do Trnavy

V léte 2018 se vrátil zpět na Viktorku. Po jarní individuální přípravě, odehrál na Viktorce 670 minut a vstřelil tři branky (Vyškov, Hlučín, Valašské Meziříčí) v podzimní části sezóny 2018/2019. Kdy přišla nabídka do Trnavy? Jak to bude Kuba zvládat s futsalem?

Jakub Slaný

Na Slovensku budeš začínat s Juniorkou, jsou tvé cíle dostat se co nejdříve do A-týmu?

Ano začínám s juniorkou Trnavy, s tím že bych měl absolvovat tréninky s A- týmem a třeba se mi tam podaří probojovat nastálo (říká s úsměvem). 

Kdy přišla nabídka z Trnavy?

Tak zájem z Trnavy přišel nějak na konci sezóny, kdy mě viděli hrát v pár zápasech za Otrokovice, ale konkrétní nabídku jsem nedostal. Ozvali se až teď v půlce zimní přípravy, že by byli rádi, kdybych došel a hrál v Trnavě. Vlastně řešilo se to nějak před odletem do Turecka, ale to ještě nebyly dohodnuté podmínky a upeklo se to až po příletu 🙂 .

Jak budeš vzpomínat na Otrokovice?

Tak v Otrokovicích jsem se cítil fantasticky. Je tu super parta kluků, skvělé podmínky pro hráče, takže určitě se mi neodchází lehce. Musím vzpomenout i skvělý realizační tým od maséra/masérky přes trenéry po vedoucí mužstva. Pro mě to bylo poprvé, co jsem měl na postu vedoucí ženu. V Otrokovicích je výjimka, kde je skvělá vedoucí (kterou pravidelně porážím v Quiz Planet – s úsměvem dodává),  co pro nás dělá první poslední a za to jí za celý tým děkuji.

Na koho budeš nejvíce vzpomínat?

Tak vzpomínat budu určitě na všechny kluky, známe se dlouho a něco jsme spolu zažili. Slíbil sem Jirkovi Kiškovi, že za něma dojedu do Olomouce a uděláme takovou malou rozlučku. Tak na to se moc těším. (ukápla slzička pozn. redaktorky)

Co by jsi chtěl vzkázat klukům do kabiny?

Klukům přeji ať se jim daří a hlavně ať zopakují tu podzimní část, kde se nám velice dařilo a skončili jsme třetí. Snad to kluci udrží a třeba zaútočí na FNL😂 .

Jak to budeš zvládat s futsalem?

S Futsalem to skloubím v pohodě, jelikož jsem domluvený, že dohraju sezónu v Uherském Hradišti a přestoupím do Trnavy, kde budu hrát také první futsalovou ligu 🙂.

 

Kubo, za celý klub ti přejeme hodně úspěchů ve fotbalovém i osobní životě!