Béčko zvládlo generálku s Brumovem vítězně

„K poslednímu přípravnému zápasu jsme nastoupili pouze v jedenácti hráčích bez možnosti vyzkoušení různých variant v sestavě.

Od začátku zápasu jsme těžili z rychlých protiútoků, které táhl hlavně P. Červenka, který je zároveň dokázal proměnit v branky.

Po poločase, který jsme vyhráli 5:0, hráči přestali běhat a šance, které si začátkem druhé půle vypracovali, nevyužili a soupeř se dvěma proměněnými penaltami dostal do hry a když vstřelil třetí branku, naše hra se rozpadla. Naštěstí jsme Petrem Červenkou vstřelili šestý gól, takže jsme v zápase bohatém na branky vyhráli,“ hodnotí utkání trenér Janča.

17.3.2019 Brumov B – Viktorka Otrokovice 3:6 (0:5)

Sestava: Varous – Vrága Malota, Lendler, Zach – O.Daniel Malát Pěnička P.Daniel – Marčík P.Červenka

Branky: P. Červenka 4, Malát, Marčík