Béčko vstoupilo do jarní části vítězně

V zápase bohatém na branky už v 5. minutě P. Červenka po individuální akci vstřelil první gól, který nás až příliš uklidnil a umožnili jsme soupeři vyrovnat hru. Z naší strany byly nebezpečné střely P. Červenky a hlavička A. Bahounka, ale žádná z těchto možností neskončila v brance. Na druhé straně jsme soupeři nechávali příliš prostoru zvláště ve středu hřiště, kde se soupeř dostal do brejku, který naštěstí nevyužil.

Ve druhém poločase jsme ztratili vedení po standardních situacích, ve kterých jsme nebyli dostatečně důrazní a rozhodní a umožnili tak soupeři vyrovnat na 2:2.

Naštěstí hned z protiútoku P. Červenka po krásné spolupráci se Z. Marčíkem zvýšil na 3:2 a přestože padly další branky na obou stranách, podařilo se nám zvýšit rozdíl ve skóre o tři branky a uhájit tak vítězství.

24.3.2019 Viktorka Otrokovice – Dolní Němčí 6:3 (2:0)

Sestava: Varous – Vrága, Malota, Lendler, Zach – P. Červenka, Pěnička, Malát, Šustek – Marčík, Bahounek

Střídal: Skopal, Khalil, Horák

Branky: Bahounek 3 ( 1 z penalty, 1 z trestného kopu, P. Červenka 3x ).