Otrokovice – Uničov 1:2, červená karta pro Michala Malého

V sobotu 6. dubna hostila Viktorka na svém stadionu Uničov. Ve 3. minutě utkání poslal hostující Aleš Krč svůj tým do vedení. Ve 35. minutě se k pokutovému kopu postavil Adam Jasenský a stav utkání tak vyrovnal na 1:1. Za nesportovní chování obdržel Michal Malý ŽK před koncem prvního poločasu.

Dvacet minut před koncem utkání hosté opět odskočili o jednu branku. V 72. minutě poslal míč k tyči Jakub Svoboda. Od 78. minuty Viktorka hrála v deseti, kdy Malý obdržel druhou ŽK za faul – zmaření soupeřové šance.

Po 19. kole se Viktorka nachází na 9. místě s 27 body. Další kolo odehrají svěřenci Michala Hubníka v sobotu ve Vyškově od 15:30!

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Fiala, Markovič, Smékal (80. Bahounek), Jasenský (C), Hladík, Kiška (84. Červenka), Vašulka, Mlýnek, Přikryl (65. Konařík). Trenér: Ondrůšek.
Náhradníci: Varous – Koňařík, Červenka, Bahounek, Telnar.