Béčko porazilo Žalkovice 3:1

V neděli 14. 4. béčko hostilo Sokol Žalkovice.

Důležité vítězství nad soupeřem z konce tabulky bylo zasloužené, ale ne příliš jednoduché. Časté změny v sestavě jsou důvodem, proč se nám nedaří kombinační hra a proč nedokážeme déle udržet míč na půli soupeře. Přes tyto nedostatky jsme v tomto zápase byli lepším mužstvem.

První branka padla v 18.min., kdy po hezké kombinaci na levé straně se k míči dostal Bahounek a celou akci zakončil vstřelením první branky zápasu. V dalším průběhu jsme nedokázali využít další možnosti ke zvýšení skóre, protože se nedařily centry ze stran, které končily u soupeře a tím jsme si nedokázali vytvořit další šance.

Ve druhém poločase zvýšil D. Pěnička na 2:0 a zdálo se, že je o výsledku rozhodnuto, zvlášť když jsme si vytvořili další šance, z nichž největší byla akce, v níž běželi na brankáře dva naši hráči, ale špatnou přihrávkou jsme šanci promarnili.

I když soupeř snížil na 2:1, vítězství jsme uhájili a v 93.min. navýšili skóre na 3:1, když brankáře Žalkovic prostřelil O. Daniel.

Viktorka Otrokovice – Žalkovice 3:1 (1:0)

Sestava: Varous – Vrága, Malota, Lendler, Zach – P.Červenka ,Pěnička, Horák, Marčík – Malát, Bahounek