Muži A

Muži stále bez bodů, těsná prohra v Benešově

Anglický fotbalový týden odstartoval sobotním zápasem v Dolním Benešově. 

V 10. minutě utkání byla nařízena penlata pro domácí, tu ale Labuda neproměnil.

V osmnácté minutě padla rozhodující branka zápasu, kdy jeden z domácích hráčů po rohovém kopu, poslal míč na Semanka, následnou dorážku už si Viktorka nepohlídala 1:0.

Ve 31. minutě měl na kopačkách vyrovnání Hladík, poslal do gólovky Mlýnka, ale Chvěja mu sebral balón přímo z kopačky! Gólou situaci neproměnil ani Bahounek ve 38. minutě.

Druhý poločas patřil spíše nám. V 56. minutě bohužel opět neproměnil svou šanci Bahounek, který bohužel ani  o pár minut po nádherném centru se Smékalem nedokázali vyrovnat. V 68. minutě musel domácí golman čelit dělovce Jana Koňaříka.

FC Viktoria Otrokovice : Semanko, Koňařík, Markovič, Přikryl, Buchlovský, Jasenský, Smékal, Kiška (72. Vašulka), Bahounek (63. Telnar), Mlýnek, Hladík

Michal Hubník (trenér FC Viktoria Otrokovice): „Byl to zápas dvou různých poločasů. Domácí byli v 1. poločase lepší, hráli agresivně, těžili z dobrých standardek díky vysokým hráčům, dostávali nás pod tlak a výsledkem byl i jejich vedoucí gól. Druhý poločas byl naprosto jiný, hráli jsme po zemi, zrychlili jsme práci s balónem, ale před finální práce před brankou domácích byla katastrofální a na tom jsme vlastě dnes vyhořeli. Kdyby to bylo jinak, tak jsme mohli dát minimálně tři nebo čtyři góly, ale nedali jsme ani jeden!“