Po sérii porážek muži ovládli derby v Hulíně

V úterý  v rámci vloženého 30. kola MSFL, ve kterém jsme prolomili sérii porážek a zaznamenali si první letošní výhru a to hned v derby s Hulínem.

Utkání mělo opět dva rozdílné poločasy.

Ve 20. minutě centrovaný míč do vápna nezlikvidoval brankář, ale naši bordi vracený míč do prázdné brány nedokázali dotlačit. Při této akci došlo k faulu, následný pokutový kop Jasenský bohužel neproměnil. Ve 30. minutě musel zasahovat proti střele Ondřejky a ve 43. minutě proti střele Turečka golman Semanko.

Druhý poločas se opět odehrával převážně mezi šestnáctkami. V 58. minutě rozhodl po standardní situaci hlavou Mlýnek 0:1. V 73. minutě jsme domácímu Spartaku odskočili o dvě branky po gólu Hladíka, který  v 89. minutě pojistil první jarní tři body opět Hladík 0:3.