Muži A

Výhra ve Velkém Meziříčí

V rámci 24. kola MSFL muži cestovali do dalekého Velkého Meziříčí. I když už v 11. minutě svěřenci trenérů Hubník a Ondrůška prohrávali, nakonec domácím sebrali všechny tři body. Do utkání kvůli zranění nezasáhl Filip Přikryl, který celé utkání sledoval z tribuny.

V 11. minutě utkání poslal do vedení domácí Petr Dolejš. Netrvalo dlouho a na gól odpověděl a vyrovnal po skvělé akci z vápna Jiří Kiška 1:1. Ve 27. minutě musel opustit hřiště kapitán Jasenský, který se při jednom ze soubojů zranil. Vystřídal jej Radek Smékal. Ve 30. minutě rozhodčí nařídil pokutový kop pro domácí, ti jej neproměnili. V závěru poločasu poslal do vedení Viktorku Jan Hladík.

Po nevydařeném vstupu do utkání, jsme nakonec poločas otočili ve svůj prospěch a do další pětačtyřiceti minutky vstoupili s vedením 1:2.

V 53. minutě domácí Patrik Mucha vyrovnal. V 67. minutě trenéři zasáhli do sestavy, hřiště opustil Jan Koňařík a nastoupil Martin Kutáč. V 74. minutě opustil hřiště Jakub Buchlovský a nastoupil Mario Telnar. V 83. minutě po krásném přímém kopu Adama Bahounka strhla Viktorka výsledek utkání na svou stranu a z Velkého Meziříčí odváží důležité tři body.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Fiala, Markovič, Koňařík (67. Kutáč), Jasenský (K) (27. Smékal), Bahounek, Hladík, Kiška, Buchlovský (74. Telnar), Mlýnek
Náhradníci: Koňařík, Kutáč, Smékal, J. Červenka, Vašulka, Telnar, P. Červenka

FC Velké Meziříčí – FC Viktoria Otrokovice 2:3 (Kiška, Hladík, Bahounek)