Béčko doma porazilo Ořechov 3:1

V dalším domácím zápase k nám přijel soupeř z konce tabulky a taky se ukázal rozdíl mezi hrou obou týmů. V průběhu prvního poločasu jsme drželi míč, hra se většinou odehrávala na půli Ořechova, ale žádná z devíti střel neznamenala větší nebezpečí pro branku soupeře. Za zmínku snad stojí střela Marčíka, která těsně minula branku díky teči obránce. Naši hráči se uspokojili herní převahou a tak přišel zákonitý trest v podobě penalty za nesmyslnou ruku našeho hráče, který v domnění, že je přerušená hra, vzal míč do rukou, z čehož vznikla penalta a trest v podobě žluté karty. Naštěstí pro nás si za pár minut obránce hostí vstřelil vlastní gól a tak se šlo do šaten s výsledkem 1:1.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, kdy jsme sice měli převahu, ale hráči většinou řešili koncovku individuálně a nebo naopak přihrávali v situaci, která si žádala zakončení střelou, tak jak to v 55. minutě předvedl Malát a vsítil vítězný gól.

Třetí branku vstřelil v 83. minutě P. Červenka po akci Marčíka a tak pojistil tři body.

Sestava: Frydrych – Zach Lendler Malota – J. Červenka, Pěnička Horák Khalil –P. Červenka, Malát, Marčík

Střídání: v 64.minutě Skopal za Malotu