Muži A

Áčko doma prohrálo s Frýdkem-Místek 2:4

Zápas 27. kola MSFL mezi domácí Viktorii a hosty z Frýdku-Místku skončil lépe pro hostující ambiciozní mančaft.

První poločas měli více ze hry domácí, kdy si vytvořili několik gólových příležitostí a dokonce se dostali do vedení po gólu Kišky, jenže v poslední pětiminutovce dvakrát skóroval Varadi. Nejprve po faulu Přikryla proměnil pokutový kop a v závěru proměnil přihrávku Mrkvičky ve vedoucí gól. Ve druhé půli se Viktorce podařilo vyrovnat, kdy se poprvé v drese Viktorie prosadil Mario Telnar.  Ale po neuznaném gólu kvůli ofsajdu nestihli včas zareagovat a Varadi završil hattrick. V závěru zápasu se prosadil i střídající Vašíček a Frýdek-Místek zvítězil 4:2.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Koňařík, Malý, Přikryl, Buchlovský (84. Vašulka) – Kutáč (67. Mlýnek), Jasenský (C), Hladík, Kiška – Telnar (80. Bahounek), Fiala.
Náhradníci: Licov – Markovič, Smékal, Bahounek, Vašulka, Mlýnek, Červenka.

Další utkání čeká svěřence trenérů Hubníka a Ondrůška v sobotu v Uherském Brodě. Poslední domácí utkání odehrají proti Valašskému Meziříčí, čas a den bude upřesněn.