Muži A

V 1. kole výhra s Hlučínem

V prvním kole muži zajížděli do Hlučína. V sobotu odpoledne měl k prvnímu utkání trenér Michal Hubník k dispozici „pouze“ 11 hráčů. Do utkání nemohl nastoupit Michal Minář kvůli nemoci a další hráči, u kterých se vyřizuje zahraniční hostování/přestup. Na střídačce tak čekali na svou šanci hráči rezervního mužstva.

První střela utkání patřila Novákovi, míč bohužel mířil k levé tyči, kde zasáhl domácí golman. Následný roh už Otrokovice oslavovaly. Michal Malý počkal na odražený míč a dělovkou propálil domácí branku.

Fungující obrana domácí Hlučín nepouštěla do žádné akce. V 16. minutě promarnil šanci Jakub Slaný, kdy se sám dostal do úniku, ale jeho dělovkou napálil pouze golmana. Druhý poločas přinesl druhou žlutou kartu v utkání Jakubovi Slanému a osm minut zápasu musel dokoukat z šaten.  V nastaveném čase pojistil první letošní výhru Novák.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Přikryl – Slaný, Jasenský (C), Novák – Mlýnek, Fiala, Vavřík, Koňařík 

Náhradníci: Unger, Horák, Malát, Kolenič

 

Jsem rád, že se podařilo převést natrénované akce do mistrovského zápasu. Hráli jsme ze zabezpečené obrany a soupeře nepouštěli do vyložených akcí. Kluci utkání odmakali do poslední minuty a za to jím patří zasloužené 3 body z prvního podzimního zápasu,“ Michal hubník po utkání v Hlučíně.