Zápas 18.8.2019 Viktorka Otrokovice – Hluk 4:2

Sestava: Hrnčiřík – Zach Skopal Dembele Horák – Khalil Janča Dnistrianskyi Marčík – P.Červenka Malát

Do hry ještě zasáhli T. Frydrych a D. Vrága

Branky: J.Janča 2, P. Červenka 2

Po prvním nevydařeném zápase v Nedachlebicích, které jsme kvůli nedostatku hráčů odehráli v deseti lidech a od 60. minuty v devíti, neboť se zranil D. Horák, jsme v dalším kole přivítali na domácím hřišti Hluk, který se ukázal jako zkušený celek a od prvních minut využil naší nesehranosti. Z úvodního tlaku však kromě několika rohových kopů nic nevyužil a dokonce neproměnil pokutový kop za faul Dembeleho.

Naše mužstvo postupně hru vyrovnávalo a těžilo z rychlých protiútoků, které táhli hlavně D. Horák a Z. Marčík po levé straně a P. Červenka z pozice pravého křídla. V 18.min. po akci z levé strany se míč dostal k J. Jančovi, který jej zpracoval a pěknou ranou k tyči dostal Viktorku do vedení. To soupeřem otřáslo a ve 37.minutě se po hezké individuální akci prosadil P. Červenka, který zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala, dokázali jsme více udržet míč ve středu hřiště a stále byli nebezpeční z rychlých protiútoků. Přesto to byl soupeř, který po standardní situaci v 81.minutě vsítil kontaktní gól a snížil na 2:1. Tento stav však trval jen tři minuty, protože P. Červenka po úniku po pravé straně prudce nacentroval před branku a centr zakončil J. Janča svou druhou brankou. Hluku se podařilo snížit na 3:2 v 90. minutě, aby v 93. minutě po krásném úniku potvrdil naše vítězství

P. Červenka. Za jeho účinkování v klubu mu děkujeme a přejeme hodně úspěchů v HFK Olomouc.