Viktorka Otrokovice – Kunovice 1:3

Sestava: Licov – Frydrych Zach Horák O. Daniel – Dnistrianskyi Janča Hrnčiřík P. Daniel – Malát Bahounek

Připraven: A. Bujor

Branka: O. Dnistrianskyi

V tomto utkání nám chyběli omluvení J. Skopal, A. Khalil, Z. Marčík, který nedoléčil pohmožděný sval ze zápasu v Dolním Němčí a D. Vrága.

Už ve 4. minutě jsme se ujali vedení po rychlé akci, kterou začal přihrávkou z pravé strany P. Daniel na O. Dnistrianského, který svůj únik zakončil kličkou brankáři a střelou do prázdné branky. Naše vedení však netrvalo příliš dlouho, protože ve 12. minutě soupeř vyrovnal na 1:1. Celý první poločas naše mladé mužstvo bylo pod tlakem zkušenějších hráčů Kunovic, kteří svou převahu využili ke vstřelení dalších dvou branek.

Druhý poločas byl naopak v naší režii a Kunovice jsme svou kombinační hrou přehrávali. Bohužel jsme stříleli nepřesně a šance, které jsme měli, jsme nedokázali přes obranu soupeře proměnit v kontaktní branku.

I tak si naše mladé mužstvo zaslouží pochvalu za výborný výkon ve 2. poločase, v němž potrápilo mnohem zkušenější hráče soupeře.