Juniorka

BUCHLOVICE – OTROKOVICE B 3:0

Branky: 10. Lukáš Belant, 42. Jan Vaculík, 69. Martin Kořínek z penalty.

Josef Křiva, trenér Buchlovic: „Byl to vyrovnaný a zajímavý zápas. V prvním poločase jsme hráli dobře po zemi, soupeř taky praktikoval kombinační fotbal. Prvních patnáct minut jsme měli navrch a svoji převahu jsme zužitkovali vedoucím gólem. Belant si narazil balón s Mikulou a krásně ho uklidil na přední tyč. Otrokovice po obdržené brance převzaly iniciativu a dalších dvacet mnut byly lepší My jsme se začali bát o výsledek. Na konci poločasu jsme ale hru zase srovnali a přidali druhou branku, když se po centru Tomeška prosadil Vaculík. Ten stejně jako Belant poslal balon na první tyč. Gólman na míč nedosáhl. Musím říct, že jsme vedli se štěstím, protože výsledek 2:0 neodpovídal dění na trávníku. Otrokovice měly v sestavě mladé a šikovné kluky, kteří měli nějaké závady a jednu pološanci. Do soupeře jsme se v úvodu druhé půle opřeli a začali protivníka přehrávat. Dvě šance měl Mikula. Prosadil se až Kořínek z penalty. Za stavu 3:0 hosté rezignovali, my jsme zápas lehce dotáhli do vítězného konce. Další dvě šance zazdil Mikula, snad si branky nechal na příště.“