Juniorka

OTROKOVICE B – ZLECHOV 2:3

Jan Janča, trenér Otrokovic B: „Zápas se mi těžko hodnotí. Z naší strany to bylo špatné utkání. Bohužel jsme zase neproměnili několik šancí, soupeřovu branku jsme přestřelili i z malého vápna. Když se k tomu přidaly chyby v obraně, vyšla z toho porážka.“

Pavel Nožička, trenér Zlechova: „Za první výhru po devadesáti minutách jsme velmi rádi. Za třemi body jsme šli od začátku ale velmi důrazně. Jde vidět, že se mužstvo trošku dává dohromady. V Otrokovicích jsme vedli hned od desáté minuty. Domácí brankář špatně vyboxoval míč a Hynek Vaněk se nádherně trefil pod břevno do šibenice. Domácí srovnali po centru do šestnáctky, když se tam vynořil osamocený hráč a vyrovnal na 1:1. Vzápětí z trestného kopu Tomáš Vaněk překonal brankáře a zase jsme vedli. Otrokovice mimo gólové situace neměly v první půli skoro nic. Soupeře jsme nepustili skoro do ničeho. V první půli stojí ještě za zmínku neodpískaný pokutový kop po evidentním zákroku ve vápně, když domácím brankář rukama shodil právě Velcra. Bylo to naprosto evidentní, všichni to viděli. Hned na začátku druhé půle jsme dali na 3:1. Mikula šel sám na brankáře, kterého obešel a poslal míč do sítě. Ještě předtím šel Velcr sám na brankáře, ale nedal. Domácí nás ve druhé půli přitlačili a z penalty snížili. Soupeř ve zbytku utkání hrozil ze standardek. My jsme mohli zápas definitivně rozhodnout Mikulou, ale další šanci neproměnil. I tak jsme ale zápas zvládli.“

Branky: 32. Horák, 66. Daniel z penalty – 10. H. Vaněk, 39. T. Vaněk, 51. Mikula.