FC Viktoria Otrokovice – SK Jiskra Rýmařov 1:1 (1:0)

Branky:             36. Juráň – 53. R. Němec

Rozhodčí:        Popelák – Mayer, Gloser

ŽK:                      Mensah – T. Němec, R. Němec

Otrokovice:    Jelínek – Zábojník, Juráň, Kopečný, Mlýnek – Slaný, Pěnička, Ponížil(56. Mensah, 78. Kirschner), Jasenský – Chwaszcz, Bahounek (64. Starý).

Trenér: Marek Sedlák

Rýmařov:        Kameník – T. Němec, Tomeček (72. J. Furik), Harazin, R. Němec, Dydowicz, Kocúr, György, Šupák, Horák, Hleba (46. Vajdík).

Trenér: Milan Furik

2. kolo Fortuna MSFL

Otrokovice byly v prvním poločase lepším týmem. Rýmařov se podle slov svého trenéra Furika v první půli hledal. Domácí tým přetavil převahu i ve vedoucí branku. Ve 35.minutě zahrávali domácí fotbalisté roh a míč propadl mezi stopery, kde míč hlavou na zadní tyč uklidil Juráň. Viktorka tak šla do kabin spokojenější s hubeným náskokem 1:0

Ve druhém poločase se rymářovští fotbalisté zlepšili. Podle slov trenéra začali více bojovat a kombinovat. Pramenila z toho vyronávací branka, kdy dostal Němec kolmici a podél brankáře po osmi minutách hry ve druhém poločase vyrovnal. Hosté měli ještě i velkou příležitost na to strhnout výsledek na svoji stranu, když nastřelili břevno a následně se míč odrazil k jednomu z z útočících hráčů, ale tak nešťastně že sám před odkrytou bránou nedokázal zareagovat. Utkání tak skončilo remízou 1:1.

This entry was posted in muži A mistráky. Bookmark the permalink.