FC Viktoria Otrokovice B – SK Slavácká Viktoria Bojkovice 0:4 (0:2)

Branky: 53., 90. Hladík, 11. Gago, 12. Vacula

Rozhodčí: Pospíšil – Bršlica, R. Vitásek

Diváci: 73

Otrokovice: Surovec – Bína, Malota, Horák (79. Mančík), Dvořáček, Zach, Švach, Marčík, Křivánek, J. Červenka, Lendler.

Bojkovice: Urbánek (84. Polášek) – Míča, Naňák (22. Křižka), Slavíček (72. Jančařík), Hladík, Gago (63. Kalina), Varga, Holík, Hanke, Dolina, Vacula (79. Zýka).

9. kolo 1.A tř. sk. B

Fotbalisté Bojkovic na hřišti otrokovické rezervy potvrdili roli favorita a bez větších problémů získali tři body. Hosté duel 9. kola rozhodli hned v úvodní čtvrthodině. Skóre v 11. minutě otevřel Gago, pojistku vzápětí přidal Vacula. Bojkovice se za stavu 2:0 uklidnily a ve zbytku prvního poločasu kontrovaly hru. Domácí totiž soupeř nijak zvlášť nezlobili. Bojkovice měly i ve druhém poločase herně navrch, svoji převahu zužitkovaly v 53. minutě, kdy na 3:0 zvýšil Hladík. Tentýž hráč se v uvolněném závěru prosadil ještě jednou a bylo hotovo.

This entry was posted in muži B mistráky. Bookmark the permalink.