FC Viktoria Otrokovice – FC ODRA Petřkovice 2:1 (2:0)

Branky:            19. Škubník, 36. (pk) Kavumbagu – 83. Latocha

Rozhodčí:        Škrobák – Koláček, Sedláček

DFA:                   Ondráš

ŽK:                      Pěnička, Slaný, Dobeš, Semanko – Hrdlička, Špavelko, Leibl, Neumann, Lokša, Holiš

ČK:                      0

Diváci:               96

Otrokovice:     Semanko – Jasenský, Škubník, Chwaszcz, Zábojník – P. Červenka (59. Bahounek), Pěnička, Dobeš, Slaný (85. J. Červenka) – Mlýnek, Kavumbagu.

Trenér: Marek Sedlák

Petřkovice:      Godula – Moskál (40. Holiš), Hrdlička, Leibl, Sporysz, Neumann, Baranek, Lokša, Polášek, Žyla (57. Latocha), Špavelko.

Trenér: Martin Špička

10. kolo Fortuna MSFL

Otrokovice poprvé v sezoně vyhrály. Odnesly to Petřkovice, tedy tým, kterému se také nedaří.

ned v páté minutě zahrozil hostující Baranek točenou střelou z dvaceti metrů a Semanko ji tak tak vytáhl. V jedenácté minutě Slaného střelu z vápna vytáhl na druhé straně Godula. V 18. minutě si na centr ze standardní situace naskočil Pavel Škubník a uklidil jej do sítě. Otrokovice vedly. Ve 32. minutě mohl Škubník přidat druhou branku v zápase, ale jeho rána neměla gólové parametry. O tři minuty později šel Radovan Lokša sám na Semanka, ten ale jeho přízemní střelu vykryl. Ve 38. minutě nařídil sudí po faulu na Slaného pokutový kop. K jeho exekuci se postavil Kavumbagu, poslal brankáře na druhou stranu a zvýšil vedení domácích na 2:0.

Osm minut po změně stran byl sám před brankou domácích Tomáš Mlýnek, ale zvýšit na 3:0 nedokázal. V 65. minutě pohlednou akci na jeden dotek zakončil zblízka Jasenský, ale branka z toho nebyla. Šest minut před závěrečným hvizdem vykřesali hosté naději. První střela mířila pouze do tyče, ale míč se odrazil k Mariovi Latochovi, který míč uklidil bezpečně do sítě. V devadesáté minutě mohlo být vyrovnáno, ale střelu Neumanna vytáhl na poslední chvíli domácí brankář na roh. Ve druhé nastavené minutě domácí chtěli tahat čas střídáním, ale trvalo jim to moc dlouho a tak jim to rozhodčí zatrhl.

Zdroj: http://fotbalunas.cz/