FC Viktoria Otrokovice B – TJ Nivnice 1:2 pk (1:0)

Diváci: 55

Viktoria B: Surovec – Gojš, Bína, Dvořáček, Zach, P. Červenka (69. Paták), Bahounek, Foltýn, Křivánek, J. Červenka, Lendler.

Nivnice: Hladiš – Ligas, Holboj, Stojaspal, Michalec, Kostelník, Kryl, Josefík, Máčalík, Velecký, Ryšávka (79. Chovanec)

13. kolo 1.A tř. sk. B

Ve 20. minutě jediný zkušený domácí hráč Foltýn poslal do křídla balon Křivánkovi a ten ho servíroval jako michelinský kuchař. Chutné sousto zbylo na Dvořáčka, ale klidně to mohlo být i na žáčka. Tak snadná to byla pozice – 1:0. Po bezbarvém prvním poločasu nastoupilo do druhé poloviny jiné mužstvo Nivnice. Po výhodě poskytnuté po faulu na Kryla centroval před domácí branku Stojaspal a vypadnuvší míč z rukou brankáře dorážel Ryšávka – 1:1. To vše se událo v 60. minutě. Přesně šest minut mohl trvat vyrovnaný stav, ale délku tohoto stavu natáhl Hladiš, jenž vychytal domácího Bahounka uvnitř velkého vápna. V závěrečném penaltovém rozstřelu byli lepší hosté.

This entry was posted in muži B mistráky. Bookmark the permalink.