Halový turnaj U9 ročník 2009 a mladší, sobota 11.11.2017

Naši hráči kategorie U9 z prvního letošního halového turnaje konaného v Bystřici pod Hostýnem, se silnou mezinárodní účastí(AS Trenčín, MŠK Martin, TJ Beluša) přivezli bronzové medaile!

Výkony všech hráčů trenéři hodnotí pozitivně – i dle hodnocení ostatních trenérů jsme byli jedni z nejfotbalovějších mužstev turnaje. Navíc jsme kromě bronzových medailí přivezli i individuální ocenění za nejlepšího hráče turnaje.
Hráčům děkujeme za poctivý a kolektivní výkon, jenž byl základem pro více než důstojnou reprezentaci FC Viktoria Otrokovice.

FCV reprezentovali:
horní řada zleva – Dominik Ševčík, Honza Fagulec, Vašek Jordánek
Spodní řada zleva – Martin Machovský, Matti Bořuta, Tomáš Konečný, v brance Tomáš Gloser.
trenér Václav Jordánek

realizační tým

Nejlepší brankář turnaje: Adam Kokavec

Nejlepší střelci: Markus Lacko, Jakub Nevrlý, Jakub Zaťko

Nejlepší hráč: Jan Fagulec

Sestavy (v závorce uveden počet vstřelených branek): 

TJ Valašské Meziříčí – Lukáš Pecha, Marek Štěpánek, Miroslav Hadaš (1), Tadeáš Vavřík, Vladislav Grygařík, Justýna Zátopková, Antonín Guráš, Dominik Němec, Tobiáš Trochta

FC ODRA Petřkovice – David Osladil, Daniel Válek, Lukáš Veselský (1), Adam Vaněk (3), Marek Mydlarčík, Jan Prokel, Tobiáš Pinkava, Adam Porfecný (1), Sebastian Baier (1)

SK SLAVIA Třebovice – Tomáš Bernat, Tomáš Hutyra, Vojta Melník (1), Filip Kozák (1), Franta Malenovský, Tobias Felzmann

TJ SOKOL Veselá  – Jan Červenka, Jakub Nevrlý (4), Ondřej Chalupník (1), Matyas Macourek, Michael Macourek, Lukáš Richter, Petr Slováček, Marek Burian, Nikol Kučerová, Filip Křižka

MŠK FORMAT MARTIN – Alex Tuna (3), Adam Kalnický, Andrej Grieger (2), Markus Lacko (4), Dominik Tomka, Tomáš Korotvička (1), Adam Kokavec, Kristián Medek, Maxim Möric

TJ KOVO Beluša – Lukáš Kvasnica, Milan Daňo (2), Daniel Belobrad (2), Tomáš Filo (1), Matěj Bielik (1), Jakub Zažko (4), Adrián Halaj, Šimon Beňák, Lukáš Kubiš

FK Kozlovice – David Spala, Miroslav Špitt (1), Adam Benda, Dominik Koláček, Adam Štěpanovič, Jan Vrba (2), Šimon Dostál )1), Matěj Zácha (2), Tomáš Zácha (2)

AS Trenčín – Timotej Kučerák, Matej Forgáč, Daniel Grofik (2), Richard Zimányi, Maroš Horváth, Samuel Beták (1), Eliáš Žáčik, Daniel Hrabovský, Matej Zverbík, Michal Pelech (2)

FC VIKTORIA Otrokovice – Tomáš Gloser, Jan Fagulec (2), Dominik Ševčík, Mattias Bořuta, Tomáš Konečný (2), Václav Jordánek (1), Martin Machovský (2)