Halový turnaj U9 ročník 2009 a mladší, sobota 11.11.2017

Naši hráči kategorie U9 z prvního letošního halového turnaje konaného v Bystřici pod Hostýnem, se silnou mezinárodní účastí(AS Trenčín, MŠK Martin, TJ Beluša) přivezli bronzové medaile!

Výkony všech hráčů trenéři hodnotí pozitivně – i dle hodnocení ostatních trenérů jsme byli jedni z nejfotbalovějších mužstev turnaje. Navíc jsme kromě bronzových medailí přivezli i individuální ocenění za nejlepšího hráče turnaje.
Hráčům děkujeme za poctivý a kolektivní výkon, jenž byl základem pro více než důstojnou reprezentaci FC Viktoria Otrokovice.

FCV reprezentovali:
horní řada zleva – Dominik Ševčík, Honza Fagulec, Vašek Jordánek
Spodní řada zleva – Martin Machovský, Matti Bořuta, Tomáš Konečný, v brance Tomáš Gloser.
trenér Václav Jordánek

realizační tým

Nejlepší brankář turnaje: Adam Kokavec

Nejlepší střelci: Markus Lacko, Jakub Nevrlý, Jakub Zaťko

Nejlepší hráč: Jan Fagulec

Sestavy (v závorce uveden počet vstřelených branek): 

TJ Valašské Meziříčí – Lukáš Pecha, Marek Štěpánek, Miroslav Hadaš (1), Tadeáš Vavřík, Vladislav Grygařík, Justýna Zátopková, Antonín Guráš, Dominik Němec, Tobiáš Trochta

FC ODRA Petřkovice – David Osladil, Daniel Válek, Lukáš Veselský (1), Adam Vaněk (3), Marek Mydlarčík, Jan Prokel, Tobiáš Pinkava, Adam Porfecný (1), Sebastian Baier (1)

SK SLAVIA Třebovice – Tomáš Bernat, Tomáš Hutyra, Vojta Melník (1), Filip Kozák (1), Franta Malenovský, Tobias Felzmann

TJ SOKOL Veselá  – Jan Červenka, Jakub Nevrlý (4), Ondřej Chalupník (1), Matyas Macourek, Michael Macourek, Lukáš Richter, Petr Slováček, Marek Burian, Nikol Kučerová, Filip Křižka

MŠK FORMAT MARTIN – Alex Tuna (3), Adam Kalnický, Andrej Grieger (2), Markus Lacko (4), Dominik Tomka, Tomáš Korotvička (1), Adam Kokavec, Kristián Medek, Maxim Möric

TJ KOVO Beluša – Lukáš Kvasnica, Milan Daňo (2), Daniel Belobrad (2), Tomáš Filo (1), Matěj Bielik (1), Jakub Zažko (4), Adrián Halaj, Šimon Beňák, Lukáš Kubiš

FK Kozlovice – David Spala, Miroslav Špitt (1), Adam Benda, Dominik Koláček, Adam Štěpanovič, Jan Vrba (2), Šimon Dostál )1), Matěj Zácha (2), Tomáš Zácha (2)

AS Trenčín – Timotej Kučerák, Matej Forgáč, Daniel Grofik (2), Richard Zimányi, Maroš Horváth, Samuel Beták (1), Eliáš Žáčik, Daniel Hrabovský, Matej Zverbík, Michal Pelech (2)

FC VIKTORIA Otrokovice – Tomáš Gloser, Jan Fagulec (2), Dominik Ševčík, Mattias Bořuta, Tomáš Konečný (2), Václav Jordánek (1), Martin Machovský (2)

This entry was posted in Nezařazené, Přípravka. Bookmark the permalink.

Comments are closed.