První dubnová neděle výhry nepřinesla

První dubnová neděle nebyla podle představ hráčů Viktorie Otrokovice. Z Uničova přivezlo Áčko prohru 4:0 a Béčko doma podlehlo Žalkovicím 1:2!

FC Viktoria Otrokovice B vs. Žalkovice 1:2 (0:1)

Branky: 89. Paták – 6. M. Janečka, 49. Horák Z.

Rozhodčí: Rybka – Žniva, Zicháček

ŽK: Dobeš – Němec

ČK: 0

Diváci: 100

Otrokovice:  Varous Jiří – Gojš Jan, Bína Marek (74. Frydrych Tomáš), Malota Ondřej, Dobeš Jiří, Zach Vojtěch, Červenka Petr, Křivánek Lukáš (46. Hrnčiřík Tomáš), Paták Dominik, Červenka Jakub, Lendler Patrik (K).

Žalkovice: Svoboda – Horák P. (86. Strnad), Janečka M. (76. Horák F.), Čevela, Netopil, Bartušek, Horák Z., Němec, Puspíšil (90. Urubek), Beneš, Navrátil.

Domácí opět trápila koncovka. V prvním i ve druhém poločase si rezervní mužstvo vytvořilo šance, ze kterých bohužel padla pouze jedna branka. Hostující mužstvo ze dvou vytvořených šancí vstřelilo dvě branky. V druhém poločase domácí obrana Žalkovice moc do šancí nepouštěla a zkoušela se probojovat do útoku. Branku za domácí vsítil Dominik Paták a snížil tak stav v 89. minutě na 1:2.

Uničov vs. FC Viktoria Otrokovice 4:0 (2:0)

Branky: 60., 78. Hladík, 31. Jeřábek, 34. Bača

Rozhodčí: Nováček – Petr, Denev

DFA: Šalata

ŽK: 0

ČK: 0

Diváci: 160

Uničov: Uvízl – Purzitidis, Vejvoda, Hladík, Jeřábek (62. Kasal), Komenda (67. Vasiljev), Binar, Bača (78. Dostál), Krayzel, Koutek, Krč.

Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Behan (46. Fiala), Jasenský (K), Chwaszcz, Vašulka, Kiška, Byrtus (78. Bahounek), Jurča, Mlýnek (46. Bojda).

Střídačka: Škubník, Fiala, Pěnička, Bahounek, Bojda, Jelínek

V 6. minutě poslal první střelu zápasu Jasenský nad bránu. Nebezpečný Krč v 10. minutě zkoušel vystřelit z vápna,  ale otrokovický obránce tečoval a poté míč skončil v náruči Semanka. V půlce prvního poločasu se dostal k zakončení po rohovém kopu Malý, bohužel se slabou střelou si domácí golman poradil. Ve 31. minutě zápasu domácí Uničov vstřelil první branku, konkrétně Jeřábek dostal míč do brány skluzem. Ve 33. minutě nedokázal Tomáš Mlýnek projít  přes domácí obranný dvojblok. Dvě minuty poté padla druhá branka, Uničov využil tlaku a vzdálil se Otrokovicím.

Ve 49. minutě nevyužily Otrokovice odkryté brány, když po centru z levé strany stačilo míč pouze do brány uklidit. V 61. minutě padla třetí branka, po centru do vápna hlavičkoval Hladík. V 78. minutě křižnou střelou Hladík překonal Semanka – 4:0. Před koncem utkání domácí nevyužili protiútoku, připravený Semanko si se střelou Kasala poradil.