Mistrovské zápasy a turnaje mladší přípravky

Mistrovské zápasy a turnaje mladší přípravky

V uplynulých dvou týdnech naše mladší přípravka absolvovala náročný program. Odehrála mistrovská utkání i zajímavé turnaje v Topolné a Tlumačově.

Patrik Lendler, trenér mladší + mini přípravky: „Nejprve jsme odehráli mistrovské utkání proti SK HS Kroměříž „B“, abychom následující den vyrazili na turnaj do Topolné. Tento týden se situace opakovala, kdy jsme nejprve v pondělí porazili na domácím hřišti celek z FK Bystřice pod Hostýnem a následující den jsme odehráli turnaj v Tlumačově.

Turnaj v Topolné byl určen pro hráče ročníku 2007 a mladší a jelikož máme tým složený převážně z hráčů ročníku 2010 a mladších, tak tento turnaj byl pro nás obrovskou školou. Kluci nasbírali cenné zkušenosti proti fyzicky vyspělejším soupeřům. Podali jsme velice slušné výkony a při troše štěstí jsme mohli vyhrát i více utkání. Přesto všichni zaslouží pochvalu a navíc celý turnaj jsme odehráli bez možnosti střídání.

V mistrovském zápase proti Bystřici jsme dokázali zvítězit na obou hřištích, což je velice pozitivní. V zápase se však objevila hluchá místa, kdy jsme úplně vypadli ze hry a soupeř nám nasázel branky. Naštěstí jsme se vždy dokázali zvednout.

Turnaj v Tlumačově jsme odehráli bez jediné porážky. Pouze v prvním utkání jsme remizovali s konkurenčním Baťovem, kdy soupeř srovnal z přímého kopu snad v poslední vteřině zápasu. To nás nakonec stálo i první místo, jelikož jsme skončili druzí, pouze o skóre právě za Baťovem. Předvedený výkon na turnaji splnil požadavky, což dokazuje také fakt, že po prvním zápase už jsme neobdrželi žádný gól a sami jsme mnohokrát udeřili. Navíc naše brankářka Adéla Sajdová byla vyhlášena nejlepším brankářem turnaje,“ hodnotí své svěřence mladý trenér.