Domácí prohra 0:3 s Hodonínem

Domácí prohra 0:3 s Hodonínem

V rámci 26. kola Moravskoslezské fotbalové ligy se doma představila Viktorka proti svěřencům Tomáše Polácha. Místo Juraje Semanka se v domácí brance představil Lukáš Repáň, stopku na čtyři zápasy dostal Adam Bahounek, a tak musel utkání sledovat z tribuny. Po prvních 45 minutách se do kabiny odcházelo za stavu 0:2. Hosté z Hodonína využili rohový kop a penaltu. Domácí Otrokovice neproměnily tři tutové šance a při pokutovém kopu nastřelil jeden z domácích pouze břevno. Druhý poločas si hosté stav pohlídali a na konečných 0:3 rozhodl Fojtík. Škoda nevyužitých šanci prvního poločasu, kdy domácí byli více než vyrovnaným soupeřem.

Otrokovice – Hodonín 0:3


Trenér Sedlák: „První důležitá věc byla, že Semanko nemohl nastoupit do utkání ze zdravotních důvodů, Nzembi je těžce zraněný a Bahounek má červenou kartu z B-týmu. Takže se nám zúžil kádr. Druhá věc byla, že jsme v prvním poločase nevyužili tutové šance. První polovinu zápasu jsme kontrolovali hru, dominance byla v pořádku, ale bohužel jsme neproměňovali. Soupeř z první šance proměnil a bylo to 0:1. Poté Jurča nedal penaltu a oni nám dali na 2:0 na konci poločasu, který jsme měli vyhrát 4:1. Druhá půlka už neměla takovou kvalitu, hra neměla tvar a soupeř nám dal z brejkové šance třetí branku.“

 

Branky: 23. Suchý, 37. Křivánek (pen.), 76. Fojtík

Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil – Dorušák Petr, Silný Zdeněk.

Delegát: Vidlák Karel

ŽK: Zábojník, Malý, Jasenský – Hesek, Suchý

ČK: 0

Diváci: 176

FC Viktoria Otrokovice: Repáň – Malý, Zábojník, Pěnička, Jasenský „C“, Chwaszcz, Bojda (58. Behan), Jurča, Mlýnek (54. Fiala), Kiška (67. Vašulka), Byrtus.
Náhradníci: Semanko – Fiala, Behan, Vašulka.

FK Hodonín: Lupač – Mareš (78. Opina), Suchý, Křivánek, Paděra „C“ (72. Dekleva), Hesek, Novotný, Šturma, Fojtík, Cvijovič, Sasín (85. Dovhanyuk).
Náhradníci: Petráš – Žák, Dovhanyuk, Dekleva, Opina.