Další výhra rezervního mužstva, tentokrát tři body v Bojkovicích

V neděli 20.5. zajíždělo mužstvo do Bojkovic oslabeno o J. Dobeše, který je nemocen a M. Bínu pouze s deseti hráči, které doplnili tři dorostenci, z nichž dva odehráli celý zápas za dorost a tak tým doplnili pro případ zranění. Se sebezapřením nastoupil J. Červenka, který hrál s poškozeným ramenem z minulého zápasu.

„Úvod zápasu patřil Bojkovicím, které s přispěním silného větru dostaly Viktorku pod tlak, z kterého ale nevyplynula žádná výrazná šance. Od 15.minuty se hra vyrovnala a díky rychlým protiútokům jsme se dostávali do šancí.

Jeden z nich zakončil ve 24.minutě střelou k tyči L. Křivánek a skóre 1:0 už vydrželo celý zápas, a přestože jsme si ve 2. poločase vytvořili šance,  další branka již nepadla.

Ve 46.minutě vystřídal zraněného J. Červenku dorostenec P. Švach,  který výkonem nezklamal a přispěl k tříbodovému zisku. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za bojovnost, byť dnešní výkon byl z fotbalového hlediska ten nejméně zdařilý. Ale i takové zápasy je důležité vyhrát,“ zhodnotil utkání trenér Ing. Jan Janča.

Branka: 24. Křivánek

Rozhodčí: Pospíšil – Veselý, Jílková

ŽK: Vacula, Miča, Jančařík – Křivánek

ČK: 74. Vacula

Diváci: 128

Bojkovice: Polášek – Jančařík, Miča, Naňák (37. Koželuha, 70. Kalina), Slavíček (80. Hanke), Holík, Gago, Křižka (80. Vavrečka), Kúdela, Vacula, Varga.

FCVO: Jelínek – Škubník, Gojš, Malota, Zach, Marčík, Křivánek, Paták, J. Červenka (46. Švach), Lendler-K-, Tichý
náhradníci: Švach, P. Daniel