Důležitá výhra 4:2 ve Velkém Meziříčí

Důležitá výhra 4:2 ve Velkém Meziříčí

Další důležitý zápas odehrálo Áčko v sobotu 9. 6. ve Velkém Meziříčí.  V šesté minutě zápasu Simr vyhrál souboj jeden na jednoho a poslal přihrávku na Dolejše, který míč nedostal přes několik našich hráčů.Ve 14. minutě Zábojník poslal Viktorku do vedení. Vašulka vhazoval a z hrany vápna poslal Tomáš míč do pravého dolního rohu branky. Dvě minuty a další změna stavu. Tentokrát Jurča překonal Pokorného.
Deset minut před koncem poločasu se Pěnička z pravé strany vápna trefil ke vzdálenější tyči. Minutu před koncem poločasu změnil stav Šimon Chwaszcz.

V 54. minutě Pěnička útočil úplně sám, golmana Pokorného bohužel nepřekonal. V 72. minutě Zábojník kopal standardku do vápna, kde jeho spoluhráč mířil pouze na horní tyč. O pár minut později si připsal důležitý zákrok Semanko, který zlikvidoval hlavičku Kriegsmanna mířenou na zadní tyč. V 86. minutě domácí poprvé snížili. Druhou branku pak přidali v 88. minutě. V nastavení viktoriánská obrana nezaváhala a udržela stav 4:2.

FC Velké Meziříčí – FC Viktoria Otrokovice  2:4 (0:4)

Branky: 86., 88. Duba – 14. Zábojník, 16. Jurča, 36. Pěnička, 45. Chwaszcz

Rozhodčí: Nováček – Denev, Machač

DFA: Hulcký

ŽK: Smejkal, Simr – Zábojník

ČK: 0

Diváci: 210

FC Velké Meziříčí: T. Pokorný – Kriegsmann, Bouček (25. Puža), Dolejš, Simr, Smejkal, Demeter, Duba, Berka (C) (69. P. Pokorný), Komínek, Mucha (59. Vlk)
Náhradníci: Dubec – Šimáček, Puža, Šuta, Vlk, Krejčí, P. Pokorný

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Pěnička, Jasenský (C), Chwaszcz (74. Behan), Bojda, Vašulka (81. P. Červenka), Jurča, Mlýnek (66. Kiška), Byrtus.
Náhradníci: Jelínek – J. Červenka, Fiala, Behan, P. Červenka, Kiška