Béčko v posledním domácím zápase porazilo Buchlovice 4:1

11.6.2018 Vyp Od Kristýna Haldinůů

K poslednímu domácímu zápasu v této sezóně konečně nastoupili junioři v plné sestavě s cílem potěšit diváky dobrou hrou a také ziskem tří bodů.

Ty se podařilo získat, ale zejména v prvním poločase soupeř dokázal podržet míč na svých kopačkách a výsledkem byla vyrovnaná hra. Na šance jsme však byli výrazně lepší a díky brankám Zdenka Marčíka a Petra Červenky, šla Viktorka do kabin za stavu 2:1.

Jiný obraz hry přinesl druhý poločas, kdy hned po zahájení L. Křivánek našel nabíhajícího J. Dobeše a ten nechytatelnou střelou zvýšil na 3:1. Od toho okamžiku bylo na hřišti jedno mužstvo, většina hry se odehrávala na polovině Buchlovic, avšak další šance hráči nevyužili až do 79.minuty, kdy J. Gojš po krásné individuální akci prošel přes půlku hřiště až před brankáře, kterému nedal šanci a uzavřel výsledek na 4:1.

Viktorka B – Buchlovice 4:1 (2:1)

Branky: 21. Marčík, 42. P. Červenka, 46. Dobeš, 79. Gojš – 31. Dufka

Rozhodčí: Vlk – Schnürmacher, Prokůpek

ŽK: Tichý – Ondica, Kořínek