Můžeme dále vytvářet příjemné prostředí, tak aby si hráči vytvořili pozitivní vztah k fotbalu

Můžeme dále vytvářet příjemné prostředí, tak aby si hráči vytvořili pozitivní vztah k fotbalu

„Máme nastavenou určitou filozofii, kterou se dařilo praktikovat po celou sezónu. Pro kategorii mladší přípravky je důležité, aby si hráči osvojili návyky, které poté mohou zúročit a budou po nich požadovat trenéři napříč všemi mládežnickými kategoriemi. Myslím si, že jsme tyto činnosti poctivě plnili po celou sezónu, avšak vždy je prostor pro určité zlepšení.

Máme stabilní kádr, který patří k těm mladším ve srovnání s našimi soupeři, kdy jsme ve většině zápasů hráli proti o rok starším hráčům. Kluci však několikrát během sezóny ukázali, že lze být více než vyrovnaným soupeřem, i přes určitou věkovou a především fyzickou bariéru.

Během sezóny podstupujeme konfrontaci se soupeři v rámci mistrovských utkání, ale také se snažíme zpestřit hráčům sezónu prostřednictvím turnajů, kterých se v hojné míře účastníme.

Do další sezóny se neočekávají výrazné změny v kádru, protože všichni hráči, až na jednu výjimku, budou stále patřit do kategorie mladší přípravky. Proto můžeme nadále pokračovat v započaté spolupráci, dále se zlepšovat a především vytvářet příjemné prostředí, tak aby si hráči vytvořili pozitivní vztah k fotbalu,“ hodnotí sezónu trenér Patrik Lendler.