Konec v poháru Mol Cup

Konec v poháru Mol Cup

Na vítězné utkání s Hodonínem se nám nepodařilo navázat. Doma jsme prohráli v rámci Mol Cupu s třetiligovým Vyškovem 1:5. Na konci utkání skóre upravil Michal Hladík.

„Mrzí mě vypadnutí z poháru, ale teď se musíme soustředit na ligu. Některé momenty z dnešního utkání si rozebereme na videu. Dnešní sestava byla celkem odlišná od té vítězné s Hodonínem. Chtěl jsem vidět hráče, co nehrají, aby nám ukázali, že k nám patří. Ale bylo vidět, že nemají herní praxi. Ještě ráno volal brankář Jelínek, že je nemocný jinak by chytal on. Ale takové zápasy jsou, ve třetí lize padá spoustu gólu a hraje se nahoru dolů. My jsme dnes nepodali dobrý výkon, ale musíme se soustředit na víkendový zápas v Petřkovicích,“ hodnotí konec v poháru kouč Hubník.

 

FC Viktoria Otrokovice – MFK Vyškov 1:5 (0:2)

Branky: 83. Michal Hladík – 16. Marek Vintr z penalty, 23. Michal Jeřábek, 57. Bartley Zaire Tobijah, 78. Ondřej Vintr, 82. Lukáš Vychodil z penalty

Diváci: 112

Otrokovice: Semanko – Zábojník, Kaizar, Malý, Behan – M. Hladík, Šichor (46. Jasenský), Křivánek (46. Skwarczek), Kiška – J. Hladík, Mlýnek (69. Slaný)