Z Petřkovic bez bodů

V sobotu ráno Áčko vyrazilo do Petřkovic. Místním fotbalistům se v náročném týdnu „bohužel“ dařilo. Vyloupili Uničov, postoupili v poháru a doma, kde se v sezóně představili poprvé, vyhráli 2:1. Po prvním gólu z 12. minuty, jsme měli možnost rychle vyrovnat, ale domácí brankář bezchybně zasáhl a ani po rohovém kopu hlavička ho nepřekvapila. Z parádní pozice mohl před závěrem poločasu Mlýnek vyrovnat, bohužel přestřelil branku.

V prvním poločase se nám nepodařilo vyrovnat, ale v 52. minutě dal naději Honza Hladík, který si naběhl na přihrávku mezi obránce a uklidil míč k tyči. Domácí rozhodli po standardní situaci v 75. minutě.
Další utkání odehrajeme už v pátek 24. 8. od 17:00 v Uničově!

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Markovič, Slaný, Jasenský (C), J. Hladík, M. Hladík, Kaizar, Mlýnek, Skwarczek
Náhradníci: Jelínek, J. Červenka, Behan, Kiška, Vašulka, P. Červenka, Šichor, Křivánek