Letní příprava juniorky – hodnocení trenéra Janči

Letní příprava juniorky – hodnocení trenéra Janči

Po úspěšné jarní části sezóny 2017/18, kdy juniorka obsadila v tabulce jara 3. místo se ziskem 27 bodů, když porazila jak postupující Skaštice, tak i ambiciózní tým z Osvětiman, jsme zahájili přípravu na mistrovské zápasy 10.7. značně oslabeni.

Mužstvo opustili hráči základní jedenáctky J. Dobeš, který odešel hrát do Rakouska, J. Gojš do Skaštic, D. Paták do Zlína a M. Bína skončil v dresu konkurenčního Baťova.

Do přípravy nenastoupil ani V. Zach, který je pracovně na Islandu. Z důvodu nedostatku hráčů jsme sehráli dva přípravné zápasy až v posledním týdnu před zahájením soutěže také díky tomu, že se k mužstvu připojili hráči dorostu a doplnili počet hráčů na dvanáct. Za soupeře jsme měli týmy hrající 1.B třídu.

5.8. jsme porazili Louky 5:1, když branky stříleli Frydrych 2, Daniel 2, Mančík 1

Sestava: Varous ( 46. T. Hrnčiřík ), Vrága, Lendler, Malota, Skopal, Daniel, P. Červenka, Tichý, Marčík, Mančík, Frydrych.

8.8. jsme na hřišti v Malenovicích porazili domácí tým 9:2

V přípravném období se k mužstvu připojili i Dvořáček a Řiháček, kteří absolvovali několik tréninků, ale pak se rozhodli pro působení na Příluku, resp. Nevšové.