Muži A

Slaný, Šohaj, Hladík – Hlučín dostal balík

Po sobotní výhře 1:4  v Hlučíně obsadila Viktorka v tabulce MSFL 5. příčku.

Skóre otevřel Honza Hladík ve 29. minutě, kdy poslal míč z hranice 18 metrů do branky domácího golmana Kolenka. Druhou branku přidal Honza Šohaj, ten dorážel míč z malého vápna. Kuba Slaný uzavřel poločasovou nadílku, kdy po přihrávce z pravé strany dorážel míč do prázdné brány.

V druhém poločase se podruhé v tomto utkání prosadil Honza Hladík. Centrovaným míč z pravé strany od Slaného prostřelil golmana. Domácí v 67. mintutě snížili na 1:4, ale žádnou další branku již nepřidali.

Honza Šohaj, komentář po utkání: „Utkání jsme zvládli na výbornou, do Hlučína jsme je-li s jasným cílem vyhrát, což se nám podařilo a jsme za to velice rádi.  Již v poločase bylo o zápasu rozhodnuto a ten druhý už se jen dohrával.  Velice nás i potěšilo, že fanoušci domácího celku náš výkon ocenili povzbuzováním.
Tyto body musíme potvrdit v neděli doma proti Dolnímu Benešovu.“

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec (46. Hudeczek), Heiník (C), Málek, Mozol, De Carvalho, Foltyn, Mac, Jančík (80. Fojtík), Štefek (46. Krejčí), Vengřínek
Náhradníci: Kodeš – Adamovský, Krejčí, Hudeczek, Fojtík

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Markovič, Křivánek (63. Mlýnek), Slaný (76. Fiala), Jasenský (C), Šohaj (59. Kiška), Hladík, Vašulka, Skwarczek.
Náhradníci: Jelínek – J. Červenka, Kiška, Šichor, Fiala, P. Červenka, Mlýnek