Áčko doma přišlo o body s Velkým Meziříčím

V 9. kole MSFL domácí Viktorka hostila Velké Meziříčí.
Už v 9. minutě otevřel gólovou nadílku Petr Dolejš. Na 0:2 ve 12. minutě zvýšil Eduard Smejkal. Ve 32. minutě se domácímu kapitánovi Jasenskému podařilo snížit na 1:2. Po vstřelené brance domácí začali být aktivnější. Na 1:3 ve 31. minutě poslal Pavel Simr svůj tým do vedení o dvě branky. Poslední akci hostujícího celku ve 43. minutě správně vyřešil domácí golman Semanko.
Střídající Mlýnek dokázal snížit skóre na rozdíl jedné branky. V 62. minutě hostí opět odskočil, kdy svou druhou branku přidal Pavel Simr. Na střelu Boučka bohužel domácí fotbalisté nestačili a soupeř opět odskočil. V 73. minutě dokázal snížit Jan Hladík.
FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník Vašulka (46. Mlýnek) – Ikedenachi, Kizar, Slaný (46. Fiala), Jasenský (C), Hladík, Kiška (74. Červenka), Skwarczek
Náhradníci: Hrnčiřík – Markovič, Šohaj, Fiala, Červenka, Mlýnek