Béčko : Napajedla 2:3 po penaltách

Ve vyrovnaném utkání si hosté vytvářeli šance zejména po únicích na pravé straně, odkud mířili centry do našeho pokutového území. Z jednoho z nich se také ujali vedení. My jsme se snažili kombinační hrou dostávat před branku soupeře, často jsme stříleli ( P. Červenka, L. Křivánek ), ale většinu střel pochytal brankář Napajedel. A jak už to bývá u něho zvykem, nastřelil J. Červenka tyč. Vyrovnat se nám podařilo po úniku J. Červenky a jeho přihrávku před branku, kterou zužitkoval T. Frydrych a vyrovnal na 1:1. Za několik minut jsme střetnutí otočili L. Křivánkem, který hlavou zvýšil na 2:1.

Ve 2. poločase jsme více využívali rychlosti Zdeňka Marčíka, který se po brejcích dostával do šancí, které však v brance soupeře neskončily. Naopak to byli hosté, kteří vyrovnali na 2:2 a o druhém bodu rozhodovaly penalty. V nich jsme byli méně úspěšní a z vítězství se radovala Napajedla. Po Bojkovicích a Nivnici jsme přišli díky neproměněným penaltám o třetí bod.
Naší hře pomohl návrat V. Zacha a zařazení O. Ponížila do sestavy, i když na obou bylo vidět kondiční manko.

Sestava: Varous – Zach, Lendler, Ponížil, Malota – P. Červenka, Tichý, Křivánek,