Tomáš Hrnčiřík: „Byly to nervy do poslední minuty. Vést o dvě branky, je nepsané zlo!“

Důležitá výhra nad Slavičínem. Svěřenci trenéra Ivana Bořuty vyhráli ve Slavičíně těsně 4:3 (Kolenič 2, Khalil, Kraváček). Utkání zhodnotil golman/hráč Tomáš Hrnčiřík.

„První poločas jsme začali aktivněji, když jsme hráli kombinační fotbal a konečně naše herní představení mělo nějakou tvář. Zaslouženě jsme vedli 1:0. Soupeř vyrovnal z první akce co měl, ale my jsme chvíli na to opět skórovali a těsně před poločasem Kolenič vsítil na 3:1.

Jak už to bývá, vést o 2 branky o poločase je takové nepsané zlo. Nám se to vymstilo, protože jsme do druhé půle nešli koncentrovaní a měli jsme v hlavách už vyhraný zápas. Soupeř právem potrestal naši laxnost a hráli jsme od nuly. Naštěstí asi deset minut před koncem Kraváček předběhl všechny domácí hráče a lobem přehodil golmana.
Rozhodně musíme zapracovat celkově, protože jak už je u nás obvyklé, zvládneme odehrát pouze jeden poločas obstojně a to je málo. Naštěstí bereme 3 body a myslím, že si na to nikdo nestěžuje.“