Tři body z Frýdku-Místku ☺

V domácím utkání proti Rýmařovu, byl vyloučen Honza Hladík, který tak nemohl zasáhnout do venkovního zápasu ve Frýdku. I bez něj se ale našim borcům podařilo zvítězit. Po 12. kole jsme se posunuli na 6. příčku(19bodů) za Velké Meziříčí.

Úvodní desetiminutovka přinesla náznaky šancí na obou stranách, všechny ale bez důrazné koncovky. První šance přišla ve 12. minutě, kdy se dopředu dostal Mlýnek, který sám prozkoušel golmana, který byl ovšem připraven. O deset minut později byl ve vápně skluzem faulován Kiška a Adam Jasenský s přehledem proměnil penaltu. Ve 33. minutě domácí vyrovnali a začínalo se od nuly. Skvěle vychytal domácího Hrušku připravená Semanko ve 40. minutě. Ve 46. minutě Kiška do prázdné branky zvýšil na 2:1. V 56. minutě „pouze“ břevno nastřelili domácí fotbalisté. V 62. minutě svůj první gól v drese FCVO vstřelil Markovič, který po centru do vápna propadl míč až k Filipovi a ten dokázal zakončit za záda Mrozka. V posledních minutách zápasu Michal Hladík mohl potvrdit naši výhru, po skvělé akci Skwarczka za obranu, kde ho bohužel Mrozek vychytal. V 89. minutě předčasně opustil hřiště Daniel Bialek, který obdržel druhou ŽK v zápase.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Markovič, Kaizar, Jasenský (C), Šohaj (83. Slaný), Křivánek (60. Obiechina), Kiška, Skwarczek, Mlýnek (71. Hladík)
Náhradníci: Jelínek – Obiechina, Slaný, Hladík, Vašulka

Další domácí utkání odehrajeme 28. 10. od 10:15 proti Uh. Brodu. Další týden odehrajeme utkání ve Valmezu a v posledním kole hostíme Spartak Hulín.