Přípravka

U9 turnaj pořádaný TJ Jiskrou Staré Město

Naše mužstvo sehrálo přípravu velmi slušně a nezaváhalo ani v jednom zápase. Na turnaj jsme tedy odjížděli v optimistické náladě a s vědomím, že je v našich silách hrát o umístění ovšem za podmínky poctivého přístupu hráčů ke hře. Soupeřem našim hráčům měli být postupně týmy Spartak Myjava, SK Hranice, 1.FC Slovácko dívky, FK Dubnice a TJ Jiskra Staré Město. Mírné obavy panovaly z prvního zápasu, který jsme měli sehrát s nám neznámým soupeřem, ale i z toho, že historicky první zápasy, než se rozehrajeme, máme slabší.
Nicméně kluci se hned od prvního hvizdu rozjeli…
FCV – Spartak Myjava 6:1
FCV – SK Hranice 10:1
1.FC Slovácko dívky – FCV 2:6
FK Dubnice – FCV 2:2
TJ Jiskra Staré Město – FCV 6:6
…škoda jen, že ke konci našemu mužstvu díky menšímu počtu hráčů na střídání docházely síly a proti silnému soupeři – domácí Jiskře, jsme nebyli schopni po individuálních chybách udržet dvoubrankové vedení. Nicméně jsme na turnaji neprohráli ani jeden zápas a poslední remíza s Jiskrou – vítězem turnaje, nás připravila o celkové první místo. Hráči si za odvedené výkony zaslouží pochvalu!


Ocenění si zaslouží i konečně početná kulisa rodičů, která našim hráčům dokázala vytvořit výbornou atmosféru! Děkujeme i Evě Sabákové za fotodokumentaci!
Barvy FC Viktoria Otrokovice reprezentovali:
O.Pernička, V.Jordánek, R.Sabák, D.Ševčík, M.Machovský, M.Bořuta, T.Konečný, T.Gloser
Trenéři: V.Jordánek, J.Bořuta, mladý asistent R.Sabák

Autor: Vedoucí mužstva

Napsat komentář