Diskuze

Na této stránce můžete volně diskutovat na témata, která by se aspoň okrajově mohly týkat FC Viktoria Otrokovice.

3 Responses to Diskuze

 1. Babylon cup 2017 says:

  Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup (120 týmů), který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři, více info na http://www.babyloncup.cz

 2. Roteiro.cz says:

  Dobrý den,

  rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu http://www.roteiro.cz, na kterém můžete nalézt veškeré statistiky hráčů, týmů a rozhodčích z celé České republiky. Pokud vás zajímají např. statistiky vašich týmů, ty můžete najít na následujících adresách:

  http://www.roteiro.cz/tym/374-fc-viktoria-otrokovice/
  http://www.roteiro.cz/tym/5341-votrokovice-b/

  Budeme rádi za jakýkoliv feedback.

  Děkujeme!

 3. spravce says:

  příspěvky pro sezonu 2016/2017 budou 2000Kč
  Minipřípravka zaplatí pouze 500Kč na tělocvičnu na celou zimu

  Vážení,

  Jak vám trenér sdělil, rozhodnutím předsedy FC Viktoria Otrokovice z.s. byly členské příspěvky pro sezónu 2016/2017 stanoveny na 2000kč. Potud je to prostě věc daná, s kterou vedoucí ani trenér nic neuděláme. Naší povinností je vás o tom pouze informovat a sdělit vám podklady pro platbu.

  Já jsem se rozhodl vám k tomu napsat pár drobných postřehů, resp. se vám pokusím dát i informace které jste třeba nevděli, případně si je člověk neuvědomuje. Bohužel nemohu reagovat „on line“ tak volím tuto formu příspěvku. Jak se dalo očekávat, oznámení výše příspěvků spustilo u některých „povstání na vsi“. Ano je to navýšení o 100% jak někdo z vás uvedl, ale potřeba si říci, že doposud placených 1000kč byla zvýhodněná cena, platná při podpisu dohody s klubem o setrvání v kádru FC Viktoria Otrokovice do konce žákovského věku, jinak byla výše standartního příspěvku 3000kč(můžete ověřit na odkaze, který jsem zde v minulosto nalinkoval). Toto vše padlo spolu se zavedením nového přestupního řádu FAČR – v současnosti může hráč ve standartním přestupním období do věku 9 let odejít zadarmo. Je tedy pochopitelné, že klub nechce dotovat výchovu hráčů pro jiné oddíly. Je i pravdou, že jedním z důvodů je navýšení odměn trenérům napříč mládežnickými kategoriemi. S nástupem nového šéftrenéra mládeže Mgr. Luboše Horňáčka, přišel nový člověk který má elán a snahu posunout sportovní výchovu mládeže v našem oddíle kupředu. Jeden z bodů jeho programu je i navýšit odměny pro lidi, kteří se starají o výchovu i VAŠICH dětí ve svém volnu, alespoň natolik, aby nebyli za činnost kterou dělají finačně ztrátoví. Což je obzvláště patrné od žákovské kategorie, kde jen pro vaši informaci jet ven na mistrovské utkání, znamená být celou sobotu mimo za odměnu celých 200kč(jako příklad uvedu mladší žáky z minulého týdne: v 8h odjezd do Rožnova, příjezd do Rožnova cca 9h. Pak čekáte do 11:15, protože před vámi hrají starší žáci. Odehrajete zápas, sprcha a tradá domů kde jste kolem 15h. Paráda, že?) Samozřejmě že oběd, svačina je ve vaší režii. Takže vám zbude po odečtení obědu a svačiny cca 13kč na hodinu jako super výdělek. To že máte za svěřené osoby odpovědnost o tom raději nemluvím. Podle nového tarifu si trenér přijde na odměnu o celých 100kč navíc, myslím že to není důvod k závisti. U dorostenců je to ještě horší neboť ti mají soupeř např na vysočině. A dalo by se pokračovat časem ztráveným na tréninku a jeho přípravou…

  Rád bych vám, co jste vyjádřili nesouhlas s výší příspěvku položil řečnickou otázku, informovali jste se i jinde kolik platí příspěvky v jiných klubech? Co jim klub poskytuje? Kolik stojí jiné koníčky např. na DDM? Nevím jak vy, ale já ano. SK Zlín 1931(Paseky) platí 3300kč/rok, na zápasy si děti vozí rodiče auty, kabiny mají v havarijním stavu, hrají jen na úmělce, která je násobně levnější na údržbu než trávník, v zimě tělocvičnu prakticky neznají. Další srovnání nabízí nabídka kroužku atletiky při DDM – 1500kč za rok při dvou trénincích týdně – my máme 4 měsíce v sezóně 2x týdně trénink a 1x zápas. Mažoretky u Mědílků platí 1600kč za pololetí. Floorball Lions Zlín 4500kč/rok atd. Co tedy vlastně za vašich 2000kč dostáváte? Pojďme počítat, 2x týdně od listopadu do konce února tělocvična á 500kč, poplatek FAČRu á 100kč takže jsme už teď na 1400kč, k tomu si přidejte ohodnocení trenérů, dopravu na utkání, kabiny, pojištění, areál jak s přírodní tak s umělou trávou a dalo by se jistě pokračovat. Myslím, že i při současné výši příspěvku nedostáváme od oddílu málo, ikdyž není vždy vše ideální, to si řekněme rovnou.

  Neznám ekonomické pozadí vašich rodinných rozpočtů, ale 200kč měsíčně si myslím je schopen odložit každý, bez nějaké významné bolesti. Stačí se zamyslet kolik stojí výlet do zoo, večer v restauraci, či balíček cigaret. Nevím jak vám, ale mně těchto peněz investovaných do svého syna líto není.

  S pozdravem

  Vedoucí přípravky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *